U nás jako doma

POHODA NA LIPNĚ

Bungalov Pohoda na Lipně

Nabízíme k rekreaci nový bungalov, dispozičně řešený jako 4+1 s terasou a soukromou zahrádkou s ohništěm , která je od ostatních domů oddělená plotem ze vzrostlých tújí a poskytuje veškeré soukromí. Ubytovat se zde může celkem 8 osob.

Dispoziční řešení 4+1. 

Ložnice jsou celkem tři. Dvě jsou vybaveny manželskou postelí, vestavěnou skříní, nočními stolky, policemi a lampičkami. Třetí ložnice je vybavena palandami pro čtyři osoby, policovým regálem, psacím stolem se dvěma židlemi a počítačovým monitorem.

Obývací pokoj má velkou, krásně prostornou sedačku, konferenční stolek, jídelní stůl se židlemi, televizi, různé police na potřeby pro návštěvníky. Jsou zde umístěna krbová kamínka ve kterých je možno si v zimních měsících přitopit dřevem. Je odtud přístup do všech ostatních pokojů, kuchyně, sociálního zařízení a na terasu se zahrádkou.

Kuchyně je nadstandardně vybavena. 

V letních měsících se plně dá využít terasa se zahradním nábytkem, kde v klidu a pohodě můžete stolovat. Terasa je též určena jako zázemí pro kuřáky, protože bungalov je nekuřácký.

K dispozici je psí kotec s boudou, do kterého se dají umístit a uzamknout kola.

Veranda v letních měsících slouží k uložení sportovního vybavení, v zimních měsících  k uložení lyží a jsou zde umístěny dva vysoušeče obuvi.

Foto bungalovu a místností.


Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Ubytování POHODA NA LIPNĚ | 2019 | Vítejte na horách
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!